צרו קשר

  ּ

  תוספת של חיפוי קיר זכוכית תעניק מראה ייחודי

  תוספת של חיפוי קיר זכוכית למטבח היא תוספת אדירה לשדרוג המטבח. חשוב לציין שאנחנו משלמים לא מעט כסף על שדרוגים של הבית ולכן יש טעם לבצע בדיקה יסודית של החברות המוצעות בשוק שמתמחות בסיפוק של פתרונות עיצוביים שקשורים לזכוכית. חברת גלאסי למשל היא חברה שמספקת שירותים שכאלה בצורה מקצועית ביותר ויסודית הרבה יותר מחברות מתחרות וזה בדוק.

  חיפוי קיר זכוכית למטבח- חייבים שינוי

  מכירים את התקופות האלה שאתם מרגישים שאתם חייבים איזשהו שינוי אבל לא בטוחים איזה? מסתכלים על הבית שלכם ומתחשק לכם לזרוק מלא דברים ולשנות את הסלון, את המטבח, המרפסת וחדרי השינה. בעצם את כל הבית. ואז בני הבית מסתכלים עליכם כמשוגעים. אז צריך להתחיל ממשהו וכדאי לבצע את השינוי לאט לאט ולא לקחת החלטות חפוזות. לאחר שזרקתם חצי מהבית או העברתם לחברים או למשפחה כדאי לתכנן מאיזה חדר בבית מתחילים ומה הכי חשוב לכם. לדוגמה אצלנו בבית המטבח הוא חלל מאוד עיקרי וככל הנראה שהייתי מתחילה בשדרוג עיצובי שלו. ראשית הייתי פותחת גליונות של מעצבים או בימינו אנסטגרם ושואבת רעיונות ממש שאני רואה. כשאת מגיעה עם תמונה בראש למעצבת או לחלופין לאנשי מקצוע, קל יותר להסביר מה את רוצה לקבל בבית שלך. אני סמוכה ובטוחה שלאחר שיטוט שכזה ברשתות החברתיות אתם תתקלו בקירות מזכוכית ותתלהבו. ההתלהבות מוצדקת שכן שימוש בזכוכית הפך להיות טרנדי ממש כי הזכוכית טומנת בחובה יתרונות רבים מעבר להיותה יפה. תוכלו לבחור בזכוכית מבריקה או לחלופין בזכוכית מט. תוכלו לבחור בהתקנה של זכוכית במספר חדרים בבית ולקבל מראה תואם שממשיך את הקו העיצובי שדמיינתם בחלומכם או התקנה של קיר זכוכית רק בחדר ספציפי כדי להדגיש אותו היחס לחדרים האחרים. בכל מקרה, השימוש בזכוכית ירים את רמת העיצוב בבית שלכם. אז אם אתם חייבים שינוי תתחילו בבחירה של זכוכית שהייתם רוצים לראות כל בוקר כשאתם קמים וניגשים למטבח להכין את הקפה שלכם.

  חיפוי קיר זכוכית למראה עוצמתי

  אפשר להשתמש בקיר הזכוכית על מנת להעצים את עצמנו, תוכלו לכתוב עליו איזה משפט שאתם רוצים שאתם מחוברים אליו ושהייתם שמחים לקרוא אותו בכל בוקר במהלך השנים הבאות. אם אתם משלבים פריט עיצובי שיש לו גם מטרה, הרווחתם. פנו לחברת גלאסי שיודעת לספק הדפס כיתובי באיכות הגבוהה ביותר כך שהכיתוב יהיה חד, ברור ומשכנע.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ