צרו קשר

  ּ

  צריכים לחדש את אריחי הקרמיקה?

  אריחי הקרמיקה במטבח כבר כל כך מלוכלכים שאי אפשר אפילו לנקות אותם? כבר לא רואים את הרובה? אני רוצה להמליץ לכם על פתרון אחר, יפה, מיוחד ובעל מראה יוקרתי- חיפוי זכוכית למטבח. לא כולם מכירים את האפשרות בזו אך קיימים אריחים למטבח מזכוכית שמייצרים אווירה של יוקרה במטבח וכתוצאה מכך מקרינים על שאר חלקי הבית. בחברת גלאסי יש אנשים מיומנים בכל מה שקשור לזכוכית ויסייעו לכם ביישום המעבר בין קרמיקה לזכוכית.

  חיפוי מטבח זכוכית – ביי ביי אריחי קרמיקה משעממים

  העולם מתקדם ואיתו הטכנולוגיות השונות ביניהן כאלה שקשורות ליכולת לייצר זכוכיות חזקות ועמידות שניתן להשתמש בהן למגוון של אפליקציות. בין ביתר שימוש בזכוכית הפך לאלמנט שיכול להוסיף נופך עיצובי ייחודי לבתים שלנו או לחללים אחרים כמו משרדי עבודה בבניינים של חברות הייטק או עורכי דין לדוגמה. כל אחד, בבפנים של הלב שלו, רוצה להיות יחיד ומיוחד. נמאס כבר מאריחי הקרמיקה במטבחים או בחדרי האמבטיה. שנים של שימוש בהם הביאו את היצירתיים שביננו לחשוב על חלופות אחרות עד שמישהו או מישהו עלו על הרעיון של שימוש בזכוכית להחלפת הקרמיקה. שימוש בחיפוי זכוכית הוריד משמעותית את התקנת אריחי הקרמיקה המשעממים וטוב שכך. לזכוכית יתרונות רבים ובראש ובראשונה הם ממש ממש יפים. כולנו רוצים להרשים את האורחים שלנו שמגיעים אלינו הביתה. התקנה של חיפוי זכוכית במטבח או בסלון ייגרמו בדיוק לאפקט הזה- אפקט ה- וואו. וואו איזה יופי, מה זה אני לא מכירה את האפשרות הזו, איזו חברה התקינה לכם וכמה זה עלה אלו רק חלק מהשאלות שאורחים אניני טעם שנכנסים אליכם הביתה ישאלו אתכם. תדעו מייד שהזכוכית המבריקה בגוון הצבע שבחרתם או ההדפס, עשתה את העבודה והוציאה לאנשים את העיניים… איזו תחושה נעימה היא זו שאנשים מתפעלים ממשהו שאתה עשית או גרמת לו לקרות או שהוא שלך. אתה הופך להיות מן מודל לדוגמה ומשפיען. להיות משפיען בעידן של היום זה לגמרי שווה.

  לא כל חברה מספקת שירות יעיל של התקנת חיפוי זכוכית

  בעולם מושלם היינו מצפים שכל אדם שמציג את עצמו כמומחה בתחום מסוים, באמת יהיה כזה. בפועל המצב איננו כך ולכן חלה חובה על הלקוחות לעשות בדיקה יסודית לפני רכישת מוצר גדול כמו חיפוי זכוכית. חברת גלאסי היא חברה אמינה מאוד שמעסיקה אנשים שעובדים כבר שנים בתחום ולכן מנוסים מאוד. הניסיון הוא ללא ספק פרמטר חשוב בבחירת החברה שבסופו של דבר תרצו שתמסור לכם את המוצר המושלם ביותר.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ