צרו קשר

  ּ

  כיצד לבחור זכוכית לחיפוי המטבח?

  שמעתם על זכוכית חיפוי למטבח? אם אתם בקטע של לחדש את הבית שלכם קבלו רעיון מבריק (תרתי משמע) לחידוש המטבח שלכם. חברת גלאסי תתאים לכם חיפויי זכוכית במגוון הדפסים וגוונים על פי טעמכם האישי. חיפוי זכוכית מדויק יכול לשדרג לכם את המטבח ברגע וכיוצא בזה את כל הבית. אפשר גם להתאים חיפויי זכוכית למקלחת או הסלון ולייצר מראה מתמשך וייחודי. בקרו באתר האנטרנט של חברת גלאסי ותתרשמו.

  זכוכית חיפוי למטבח – כיצד לבחור

  אז החלטתם שאתם משדרגים את המטבח ומוסיפים זכוכית לחיפוי שתחליף את אריחי הקרמיקה ותתן טאצ' עיצובי וסטייליסטי שלא רואים בכל בית. החלטה נבונה בהחלט אבל מהיכן מתחילים. ראשית עליכם להחליט באיזה סגנון תרצו שהמטבח שלכם ייראה- האם סגנון כפרי או שמא מודרני, האם מתחשק לכם להרגיש בחוף הים או דווקא ביער או אולי בא לכם הדפס נייטרלי ומגניב. תבינו, אתם יכולים לבחור בכל הדפס על גבי הזכוכית ואפילו לשלוח את עצמכם לפריז או לונדון כיאה למה שחפץ ליבכם בו. לאחר שהחלטתם על הסטייל, תצטרכו להחליט על סוג החיפוי. אפשרות אחת שכולם מכירים היא בריקים והיא מרשימה ויפה. אפשרות נוספת היא הדפסה על הזכוכית ועוד אפשרות היא שילוב של זכוכית צבעונית. זוהי ההחלטה העיצובית ולכן ההמלצה היא לקבל אותה יחד עם שאר בני הבית. ההחלטה הבאה בתור היא של סוג הזכוכית. ההמלצה הגורפת היא להשתמש בזכוכית מחוסמת. זכוכית כזו היא חזקה הרבה יותר מזכוכית רגילה עקב תהליך הייצור שלה שמתאפיין במעבר של טמפרטורות של חימום וקירור. לאחר שהחלטתם על סוג החיפוי והזכוכית תצטרכו לחשוב על מיקום העיטור היפה מהזכוכית. האם להתקין אותו על קיר ספציפי או בכל המטבח. לאחר שקיבלתם מושג לגבי כל אלו, ההחלטה הבאה שלכם ואולי הכי חשובה היא בחירת החברה שתתאים ותתקין עבורכם את חיפוי הזכוכית. שימו לב לעבוד עם אנשים מקצוענים ובעלי נסיון על מנת שלא תשלמו כסף רב ובסוף תתאכזבו.

  תחושה של בית חדש

  היתרון בשדרוג המטבח על ידי חיפוי זכוכית הוא בעיקר בכך שבני הבית מרגישים כאילו הם גרים בבית חדש אבל בעצם זה עדיין הבית שבו הם חיים כבר שנים ארוכות. אין צורך לעבור דירה, אפשר פשוט לקרוא לחברת גלאסי שמתמחה בכל מה שקשור לחיפויי זכוכית על מנת לחדש את המטבח או כל מקום אחר בבית. בחברת גלאסי תוכלו לסמוך על אנשים המקצוע המיומנים ולהגיע לתוצאה הרצויה.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ