אודותינו

חיפוי בטון לקירות הבית 

חברת גלאסי מתמחה בחיפוי קירות בבטון אדריכלי ובזכוכית.

אנו מביאים את המוצרים החדישים ביותר,באיכות הגבוהה ביותר לצד שירות מקצועי,אדיב ומיומן.

חיפוי קירות בבטון אדריכלי צובר תאוצה רבה בשנים האחרונות ומאפשר מגוון אפשרויות עיצוב מותאמות אישית לטעמו של הלקוח הסופי.

חיפוי בבטון אדריכלי מגיע בשלל דוגמאות,טקסטורות וגוונים.

חברת גלאסי מלווה את הלקוח בבחירת הדוגמאות השונות,מספקת הדמיות פריסה להבנת הנראות הסופית ומספקת את בעלי המקצוע הטובים והמיומנים לביצוע מושלם ומדויק.

חברת גלאסי פונה ללקוחות פרטיים,מעצבים ואדריכלים כאחד.

 

חיפוי זכוכית למטבח

חברת גלאסי מזמינה אתכם לחדש את המטבח, האמבטיה או הסלון במגוון חיפויי זכוכית מודפסים ייחודיים בהתאמה אישית.

הזכוכית צוברת תאוצה בתחום עיצוב המטבחים ומאפשרת מתן אפשרויות בלתי מוגבלות בגוונים ובהדפסים השונים להשלמת מטבחים מודרניים, כפריים ומכל סוג אחר.

השימוש בזכוכית מאפשר שימוש ביחידות גדולות והפחתה משמעותית מאד בחיבורים, מילוי ברובה וחריצים הצוברים שומנים ולכלוך שקשה לנקות הקיים באריחי קרמיקה או אבן. את הזכוכית עצמה קל לנקות – היא אינה חומר סופג ועל כן התחזוקה היום יומית קלה ומהירה.

חיפויי הזכוכית למטבח מיוצרים בזכוכית מחוסמת 6 מ"מ אקסטרא קליר-זכוכית נטולת עופרת (ללא גוון ירקרק) ועל כן, כל גוון שיבחר לצביעת הזכוכית או כל תמונה שלא תהיה יראו בדיוק כפי שהם ולא יושפעו מגוון הזכוכית.

ניתן לבחור גם בזכוכית מט (משי) שתכונותיה זהות לרגילה אך היא אינה מבריקה ! בזכוכית כמעט ואין השתקפות של אור, המראה יוקרתי יותר ומיוחד מאד.

חיפוי לחדרי רחצה

זכוכיות מודפסות וצבועות בגוונים אחידים מתאימות גם לחדרי האמבטיה. ניתן להזמין יחידות נפרדות כאריחי "דקור" המשולבים באריחי הקרמיקה בקיר, כשבשילוב נכון "יקפיץ" את חדר האמבטיה למקומות אחרים ממה שדמיינתם.

חיפוי קירות בסלון

גם בקירות הסלון ניתן לשלב את הזכוכית – קיר הטלויזיה הינו המקום האידיאלי.

זכוכית מודפסת בקיר זה תשנה את עיצוב הסלון כולו ותמלא את החלל בייחודיות המתאימה ללקוח ולפי אהבתו.

ניתן "לעטוף" את הטלויזיה וליצור קופסה לפי מידה ולפי דרישה. סגנון זה מאפשר חלל מעוצב, כאשר כל מערכות המולטימדיה חבויות בקופסה, אף ממיר, קונסולות או חוטים אינם חשופים ופרט לטלויזיה שמותקנת בקו אפס עם הזכוכית דבר אינו נראה.